Opis Firmy:

Zamierzasz rzadziej kosić trawnik, aby nie wysuszać gleby i pomóc ziemi w utylizacji dwutlenku węgla, a do tego celu potrzebna Ci będzie nie kosiarka, lecz kosa, dlatego szukasz niedrogich, wytrzymałych i żywotnych sprzętów? Najodpowiedniejsze w takim razie będą kosy mechaniczne marki Stihl dostępne w bogatym wyborze na stronie e-pilarz.com.

Kosy to jeden z flagowych produktów tej firmy, dlatego dostępne są w wielu rodzajach i mocach, aby dopasować odpowiedni sprzęt do oczekiwań klienta. Wśród asortymentu dostępne są kosy:

  • spalinowe,
  • elektryczne,
  • akumulatorowe.

Mają one wiele cech, które ogromnie podobają się klientom, dlatego są one tak często kupowane. Cechuje je nie tylko trwałość i niezawodność, ale także doskonałe wyprofilowanie, dzięki czemu łatwo, bezpiecznie i wygodnie się nimi pracuje. W zależności od tego, jaki areał masz do koszenia, możesz wybrać sprzęt amatorski świetnie radzący sobie z kilkoma arami lub duży profesjonalny do wielkich przestrzeni. Są tu także bardzo lekkie kosy spalinowe żyłkowe idealne dla osób, które nie mają wiele siły, a pragną zadbać o swoje obejście.

Dodano: 2019-08-04

Nazwa: E-pilarz

Strona: https://e-pilarz.com/

Adres: Obsza 141, 23-413, Obsza

Tel: 603 114 962


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Również W Okolicy