Opis Firmy:

Przestoje w firmie potrafią wygenerować ogromne straty. Najczęściej są one wynikiem awarii urządzeń, które na co dzień stanowią serce całego zakładu. W przypadku, jeśli któraś część w maszynie uległa uszkodzeniu, należy skontaktować się z profesjonalistami, którzy mają doświadczenie w reperowaniu podzespołów sprzętów przemysłowych.

Do takich firm należy m.in. firma TRAK, która od ponad 20 lat wspiera wielkopolskich przedsiębiorców w zakresie obsługi serwisowej maszyn. Oferują oni kompleksową pomoc, obejmującą bezpłatną diagnostykę usterki wraz z jej usunięciem. Wśród ich usług jest też naprawa falownika, w tym modelu Siemens Micromaster 420.

Dlaczego warto korzystać z ich pomocy? Ponieważ mają bogate doświadczenie w zakresie serwisowego outsourcingu. W ciągu całego czasu istnienia ich działalności zyskali zaufanie dziesiątek klientów, którzy, wybierając ich ofertę, dokonali realnych oszczędności na zakupie nowych części.

Aby skontaktować się z firmą, wystarczy wejść na jej stronę internetową. Tam też jest formularz, w którym zamieszczasz najważniejsze informacje i krótki opis awarii.

Dodano: 2019-04-17

Nazwa: TRAK S.J.

Strona: https://katalog.trak.com.pl/

Adres: os. Stare Żegrze 50, 61-249, Poznań

Tel: 61 87 97 115


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Również W Okolicy