Opis Firmy:

Na stronie internetowej pod adresem hotelpodszrenica.pl przedstawiono ofertę hotelu zlokalizowanego w malowniczej, górskiej miejscowości. Goście mogą liczyć na komfortowe pokoje wyposażone w wygodne łóżka, telewizor, komplet ręczników i zestaw kosmetyków. Mile widziani są turyści ze zwierzętami. Zapewniono dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz miejsca parkingowe.

Noclegi w hotelu w Szklarskiej Porębie dostępne są w korzystnej cenie. Rezerwacji można dokonać online lub telefonicznie. Pracownicy recepcji chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania i pomogą gościom w wygodnym ulokowaniu się w obiekcie. Istnieje możliwość skorzystania z dostawki dla dziecka. Blisko hotelu znajduje się wiele atrakcji turystycznych. Ponadto zapewniono restaurację serwującą apetyczne dania i salę konferencyjną, idealną do organizowania eventów biznesowych.

Dużym zainteresowaniem wśród gości cieszy się także chata grillowa oraz tropikalne SPA, w którym znajduje się między innymi sauna i brodzik dla dzieci.

Dodano: 2023-06-25

Nazwa: F.S.H MAR-KUR

Strona: https://hotelpodszrenica.pl/

Adres: Broniewskiego 17, 58-580, Szklarska Poręba

Tel: +48757130910


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Również W Okolicy