Opis Firmy:

Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom swych pacjentów, gabinet stomatologiczny mieszczący się w stolicy proponuje zabiegi z wielu dziedzin stomatologii. W PerioDent pacjentami zajmuje się między innymi chirurg stomatolog z Warszawy, którego specjalnością jest przede wszystkim usuwanie zębów, zwłaszcza trudnych do usunięcia, z czym nie mogą poradzić sobie stomatolodzy ogólni. Mowa tu między innymi o ósemkach, które są trudne do usuwania ze względu na ich położenie w jamie ustnej, a także z powodu częstego wyrastania pod niewłaściwym kątem czy nawet zatrzymywania się w dziąśle.

W gabinecie można wykonać wszystkie takie zabiegi i wiele więcej - chirurg zajmuje się też na przykład leczeniem ropni. Do niego także nierzadko muszą zgłaszać się osoby chcące usunąć zdrowe zęby - taka konieczność najczęściej pojawia się w przypadku chęci założenia aparatu ortodontycznego.

Wszystkie procedury zostały dokładnie opisane na stronie gabinetu. Można też uzyskać dodatkowe informacje poprzez kontakt z personelem.

Dodano: 2022-12-27

Nazwa: Gabinet Stomatologiczny Periodent

Strona: https://www.periodent.com.pl/

Adres: Jana Kasprowicza 119E, 01-949, Warszawa - Bielany

Tel: 506 077 047


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Również W Okolicy