Opis Firmy:

Starając się odpowiadać na zapotrzebowanie klientów w jak najszerszym stopniu, pracownicy firmy Klimatest Trzynadlowski i Wspólnicy Sp. J. na bieżąco uzupełniają ofertę sprzedażową o nowe produkty i technologie. Obecnie wspierają klienta biznesowego, proponując mu nie tylko wyposażenie służące do finalnej produkcji lub obróbki materiałowej, ale także sprawdzające się w procesie weryfikacji poszczególnych parametrów. 

Jedną z udostępnionych opcji jest komora klimatyczna. Dzięki możliwości wyboru z szerokiej listy modeli odbiorca może znaleźć wersję odpowiadającą potrzebom jego przedsiębiorstwa oraz skorzystać z dodatkowych świadczeń, jakie wykonuje realizator, czyli pomocy przy wdrożeniu technologii i udzieleniu instruktażu stanowiskowego osobom, które będą obsługiwać maszynę. 

Firma odpowiada także na zgłoszenia o konieczność przeprowadzenia serwisu lub naprawy sprzętu. Usługa jest przeprowadzana na miejscu u klienta, a jako części zamiennych używane są tylko i wyłącznie oryginalne zamienniki.

Dodano: 2021-11-13

Nazwa: KLIMATEST

Strona: https://www.klimatest.eu

Adres: Obrońców Poczty Gdańskiej 5C, 52-204, Wrocław

Tel: +48713540680


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Również W Okolicy