Opis Firmy:

Instalacje hydrauliczne, niezależnie od tego, czy będą wykorzystywane w przemyśle, czy są tworzone z myślą o kliencie indywidualnym, zawsze wymagają najwyższej szczelności. Niejednokrotnie, jeśli rurami zamiast wody płynie ciecz żrąca lub mogąca wyrządzić szkody w środowisku, konieczne jest stosowanie profesjonalnych, wielokrotnych zabezpieczeń. Większość projektów zakłada użycie uszczelek miedzianych zarówno na zaworach, jak i wszelkich łączeniach.

Podkładki miedziane dmuchane nawet na tle innych nowoczesnych uszczelnień wyróżniają się swą skutecznością. Produkty dostępne w sklepie Gambia cechują się również plastycznością i odpornością na pękanie. Dzięki zastosowaniu specjalnej metody produkcji firmie udało się uzyskać uszczelki o wysokiej precyzji wykończenia i gładkości powierzchni. Te zalety są doceniane także w przemyśle motoryzacyjnym i maszynowym, gdzie idealne dopasowanie ma szczególne znaczenie. Materiał, z którego powstają elementy uszczelniające, nie koroduje i nie wchodzi w reakcję z substancjami nawet o skrajnych odczynach pH.

Dodano: 2020-06-11

Nazwa: FHU GAMBIA

Strona: https://www.gambia.net.pl

Adres: Jana Pawła II 2, 58-420, Lubawka

Tel: 75 7411596


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Oferta firmy GAMBIA trafia w nasze zapotrzebowanie. Dostarczyli nam materiały termoizolacyjne w najlepszej jakości. Ceny też mają przystępne. :)
By:redpeacock343
Data:2020-06-25 12:50:02

Ocena: 5

Również W Okolicy