Opis Firmy:

Leczenie wadliwego zgryzu nie jest wbrew pozorom zarezerwowane tylko dla dzieci i młodzieży. Również dorośli mogą z powodzeniem skorygować swoje uzębienie, wybierając jeden z dwóch typów aparatów ortodontycznych:

  • modele ruchome – zdejmowane, przeznaczone głównie dla dzieci do lat 13. Zapobiegają pogłębianiu się wady, a równocześnie prawidłowo umożliwiają rozwój szczęki i wzrost zębów, ograniczając ich stłoczenie. To pierwsza linia obrony przed wadą zgryzu, w razie systematycznego stosowania późniejsze leczenie stanie się znacznie łatwiejsze;
  • modele stałe – przeznaczone do zębów stałych. Potrafią niwelować wady dużo większe niż poprzednie modele, ale wadą jest ich czas noszenia: ok. 1,5 roku. Mankamentem może być też wygląd, dlatego oprócz metalowych drutów używa się również np. ceramicznych, kolorem zbliżonych do naturalnego odcienia zębów.

Oferowany przez klinikę DentiCo w Gdańsku aparat na zęby każdego rodzaju będzie świetnie sprawował się w leczeniu wady zgryzu na każdym etapie życia.

Dodano: 2020-02-27

Nazwa: DentiCo

Strona: https://www.dentico.eu/

Adres: Kołobrzeska 5, 80-390, Gdańsk

Tel: +48 58 557 77 77


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Również W Okolicy