Opis Firmy:

Kształtowanie dziecięcej pasji ma bez wątpienia duży wpływ na dalszy rozwój dziecka. Jeśli chcesz zapisać swoją pociechę na dodatkowe zajęcia plastyczne, w Łomiankach warto rozważyć ofertę Centrum Kształcenia Geniusz. Szkoła prowadzona jest przez doświadczonych nauczycieli z powołania, którzy podchodzą do swojej pracy z zaangażowaniem i chęcią poszerzania horyzontów swoich uczniów.

Proponowane przez szkołę zajęcia plastyczne pozwolą dzieciom rozwijać swoje artystyczne zdolności. Jeśli widzisz, że Twój maluch chętnie rysuje i przynosi mu to wiele radości, warto stworzyć warunki do tego, by dziecko mogło realizować swoje pasje. Rekomendowana szkoła organizuje dla swoich uczniów atrakcyjne zajęcia, podczas których mogą korzystać z różnych narzędzi i technik malowania. Urozmaicone zajęcia rozwijają wyobraźnię uczniów oraz ich zdolności plastyczne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie szkoły, odwiedź jej stronę internetową. Centrum tworzą najlepsi nauczyciele, którzy sprawiają, że nauka i rozwijanie pasji stają się dla dzieci przyjemnością.

Dodano: 2019-10-19

Nazwa: Centrum Kształcenia Dzieci I Młodzieży GENIUSZ

Strona: https://geniusz-korepetycje.pl/

Adres: Baonu Zośka 8, 05-092, Łomianki

Tel: 788 313 325


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Również W Okolicy