Opis Firmy:

W dzisiejszych czasach coraz trudniej wygospodarować czas w taki sposób, żeby zjadać do czterech lub pięciu posiłków dziennie o regularnej porze. Jeśli Ty również masz z tym problem, wyeliminuj ze swojej codziennej diety wysoko przetworzone produkty zawierające szkodliwe dla zdrowia konserwanty, emulgatory i inne substancje dodawane dla polepszenia smaku.

Czysta Micha pomoże Ci w osiągnięciu upragnionego celu. Kto może skorzystać z opcji cateringu dietetycznego? Każdy, kto ceni swój czas i jednocześnie chce zadbać o swoje zdrowie. Mieszkasz w Warszawie na Ursynowie? Dieta pudełkowa z dostawą do domu jest właśnie dla Ciebie!

Co znajduje się w ofercie cateringowej? Jeśli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, przejdź na dietę redukcyjną Standard, która składa się z czterech zbilansowanych posiłków o obniżonej kaloryczności. Dzięki temu możesz mieć pewność, że uchronisz się przed niechcianym efektem jo-jo. Wybierz rodzaj diety i zaznacz dni, w których chcesz otrzymywać catering. Jeśli cenisz sobie różnorodność, przygotuj się na eksplozję smaków! Zdrowe odżywianie też może być smaczne.

Dodano: 2019-08-13

Nazwa: CzystaMicha Sp. z o.o.

Strona: https://czystamicha.pl/

Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 50, 02-797, Warszawa

Tel: 533553022


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Również W Okolicy