Opis Firmy:

Jeżeli poszukujesz firmy, która w Twoim nowo powstającym domu zajęłaby się instalacjami telewizyjnymi i internetowymi i zrobiłaby to dobrze, to znajdziesz ją na stronie montazantenbielsko.pl. Jest to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem zatrudniające prawdziwych profesjonalistów z uprawnieniami, którzy nie tylko wykonają projekt, ale także zainstalują wszystko tak, jak sobie tego zażyczysz.

Firma ta od lat wykonuje montaż różnych anten w Bielsku i okolicznych miejscowościach w promieniu 30 km od tego miasta, świadcząc usługi osobom prywatnym, instytucjom i zakładom pracy. Na wszystkie swoje usługi przedsiębiorstwo to udziela gwarancji, a także oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W nowych domach firma ta na ogół instaluje anteny satelitarne i anteny do odbioru Internetu LTE, a bardzo często ich właściciele decydują się także na założenie monitoringu zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu, gdyż jest to doskonały moment, aby ukryć wszelkie kable i przewody. W takich przypadkach fachowcy pomogą w wyborze sprzętu, który najlepiej będzie się sprawował w danym miejscu.

Dodano: 2019-07-14

Nazwa: "SPACE-TV" Leszek Szelewski

Strona: http://www.montazantenbielsko.pl/

Adres: Wałachowej 16, 43-300, Bielsko-Biała

Tel: 508 131 345


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Również W Okolicy