Opis Firmy:

Obróbka tokarki wysokiej jakości, frezowanie tokarskie CNC, obróbka wyładowań elektrycznych – to usługi z dziedziny obróbki metali i produkcji wyrobów gumowych, które nie każdy może wykonać samodzielnie. Matryca do prasowania niezwykle przydaje się w przemyśle kauczukowym – taka, jaką posługuje się firma KRM-Trade Guma, kształtuje skład, a także wielkość konkretnej konfiguracji produktu. Produkty tworzy się zawsze z określonej ilości kauczuku. Owo przedsiębiorstwo przeznacza swoje formy do wytwarzania pierścieni zróżnicowanych pod względem przekrojów, kołnierzy czy pokryw.

 

Firma zawsze stoi frontem do klienta, stawia przede wszystkim na jego pełną satysfakcję. Formy, które stosuje, występują w pionowym, poziomym, jak również  kombinowanym podziale. Ilość płaszczyzn zawsze jest uwarunkowana projektem przedmiotu. Ta marka jest najlepsza w swojej dziedzinie – wiodący na rynku specjaliści zawsze trzymają rękę na pulsie i są na bieżąco z nowoczesnymi technologiami oraz sprzętem z zakresu produkcji gumy oraz metali.

Dodano: 2019-05-20

Nazwa: KRM-TRADE

Strona: https://www.krm-trade-gm.com/

Adres: Wandy 16B, 40--32, Katowice

Tel: +48 79 636 94 39


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Wyroby gumowe od KRM-TRADE to przede wszystkim kojarzą mi się z wysoką jakością oraz solidną konstrukcją. Jak dla mnie najlepszy wybór na naszym rynku. :)
By:oredofou
Data:2019-06-17 10:49:34

Ocena: 4

Również W Okolicy