Opis Firmy:

Uczeń, który ma pewne problemy z opanowaniem materiału w zakresie języka obcego nie musi pozostać sam ze swoim kłopotem. Warto, aby jego rodzice pamiętali o ofercie jaką przygotował ośrodek English Bay. Poleca on zaawansowane moduły korepetycji, w ramach których można znakomicie przyswoić bieżący szkolny materiał, jak też przygotować się do sprawdzianów czy testów. Świetnie przygotowana kadra gwarantuje wyborną atmosferę zajęć, ale przede wszystkim wysoki poziom merytoryczny.

Korzystny cennik lekcji to kolejny argument za tym, by skorzystać właśnie z tej propozycji. Młodzi ludzie, którzy chcą jeszcze lepiej posługiwać się angielskim mają taką szansę, ale muszą uzyskać najpierw wsparcie ze strony rodziców, a potem doświadczonych fachowców. Profesjonalne korepetycje w Gorzowie Wielkopolskim to sposób na szybkie opanowanie materiału i pozytywne wyniki.

Dodano: 2017-10-04

Nazwa: English Bay

Strona: http://www.english-bay.pl/

Adres: Kosynierów Gdyńskich 82, 66-400, Gorzów Wlkp.

Tel: 697089240


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


English Bay zaoferowała mojemu dziecku kursy maturalne z języka angielskiego. Wykwalifikowana kadra dydaktyczna zapewnia najlepsze materiały i warunki do nauki.
By:Weronika
Data:2018-07-12 11:29:14

Ocena: 4

Również W Okolicy