Opis Firmy:

Coraz więcej osób chce prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia i interesuje się zdrowym odżywianiem. Z myślą o osobach, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i urozmaicić swoje dotychczasowe menu, ale nie mają zbyt dużo czasu na zakupy produktów spożywczych i codzienne przygotowywanie posiłków, powstał zdrowy catering w Katowicach. Szczegółowe informacje dotyczące tego, jak on funkcjonuje i co obejmuje, można znaleźć pod adresem internetowym smacznapaczka.pl.

Dobry catering dietetyczny z Katowic to propozycja dla tych, którzy są ciągle w biegu i nie mają czasu na gotowanie, jak również dla osób, które nie mają wystarczających umiejętności kulinarnych lub po prostu nie lubią gotować. Dzięki fit cateringowi mają oni możliwość utraty kilogramów lub przybrania na wadze - w zależności od ich indywidualnych potrzeb - lub zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze przy jednoczesnym utrzymaniu swojej dotychczasowej wagi.

Dodano: 2017-10-07

Nazwa: Smaczna Paczka

Strona: https://www.smacznapaczka.pl/

Adres: Karłowicza 10, 40-145, Katowice

Tel: +48 533 135 134


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Fajne, że można zamówić sobie zdrowe jedzenie w formie diety nawet . Ja jestem eko i próbuję się zdrowo odżywiać , więc popieram takie instytucje.
By:Tomasz Michalak
Data:2018-04-26 09:29:50

Ocena: 5

Również W Okolicy