Opis Firmy:

Mimo różnych sposobów na przechowywanie narzędzi w warsztatach różnego typu, najlepszym, najbardziej ekonomicznym i powodującym najmniejsze straty sprzętowe jest w dalszym ciągu tradycyjny wózek na narzędzia. Czasy, kiedy mechanicy samo wykonywali sobie wózki bezpowrotnie już minęły. Obecnie w sprzedaży znajduje się cała grupa profesjonalnych wózków przystosowanych do konkretnego rodzaju pracy. Można je kupić w wielu sklepach, ale najlepsze pod względem jakości i ceny proponuje Sklep.tiptopol.pl.

Wózek warsztatowy jest przystosowany do poruszania się po prostych nawierzchniach. Umożliwiają to przymocowane kółka, częściowo wyposażone w hamulec. W różnych modelach występuje różna ilość szuflad co sprawia, że można konkretny wózek dopasować do swoich potrzeb. Szuflady są zamykane, co w pełni zabezpiecza ich zawartość. 

Dodano: 2018-09-12

Nazwa: TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Strona: https://sklep.tiptopol.pl/

Adres: Kostrzyńska 33, 62-010, Pobiedziska

Tel: 61 815 22 42


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Wobec oferty tego sklepu internetowego żaden właściciel warsztatu nie będzie obojętny. Czy będą to wózki warsztatowe czy narzędzia - to na wysokiej jakości można tam polegać, a i ceny nie wydrenują nam portfela. :)
By:isineaci
Data:2019-04-25 15:12:35

Ocena: 5

Również W Okolicy