Opis Firmy:

Na ulicy często można spotkać dziewczęta z widocznie przedłużonymi włosami, co nie dodaje im uroku i mocno rzuca się w oczy. Jest to wynik samodzielnego nieumiejętnego przedłużania, a także stosowania pasm kiepskiej jakości, na przykład syntetyków bądź włosów, które szybko się niszczą. By więc mieć pewność, że efekt przedłużania będzie znakomity oraz naturalny, trzeba wybrać dobrej jakości pasma oraz zatroszczyć się o wykonanie zabiegu przedłużania na bardzo wysokim poziomie.

Znakomitej jakości pasma, naturalne bądź syntetyczne, oferuje hurtownia włosów Racoon, w której można znaleźć różne typy i kolory włosów. Daje to możliwość idealnego dobrania ich do swoich warunków, potrzeb oraz metody przedłużania i gwarantuje, że efekt tego będzie fantastyczny. W dodatku doczepki nie mają wysokich cen.

Dodano: 2018-07-01

Nazwa: Racoon Polska

Strona: http://www.racoon.pl/

Adres: Al. Niepodległości 210, 00-608, Warszawa

Tel: 22 828 41 03


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Hurtownia Racoon trafia ze swoją ofertą na zapotrzebowanie osób zajmujących się przedłużaniem włosów. Doczepki można kupić tam w wysokiej jakości i o różnych kolorach - dla mnie jest to najlepsza oferta na naszym rynku. :)
By:gisatend
Data:2019-04-02 14:44:39

Ocena: 5

Również W Okolicy