Opis Firmy:

Urządzenie łazienki stanowi czasem nie lada wyzwanie. Kafelki powoli odchodzą do lamusa, ponieważ są nie tylko dość trudne w montażu, ale również nie sposób ich później należycie utrzymać w czystości, jako, że fugi zbierają wszelki brud. Tymczasem tapety łazienkowe wykonane z materiałów najwyższej jakości cechują się niebywałą wodoodpornością oraz wytrzymałością, co pozwala na szorowanie ich szczotką bez obawy o uszkodzenie. Po więcej informacji warto zajrzeć na stylo-dom.pl!

Tapety łazienkowe są proste w montażu i nie wymagają pomocy specjalisty. Ich kolejną zaletą jest atrakcyjna cena oraz uniwersalność - w razie zmiany zdania co do wystroju łazienki, można je bez problemu zdemontować. Mnogość wzorów sprawia, że doskonale wpasowują się w większość stylów kompozycyjnych. Docenią je zarówno fani tradycyjnych aranżacji, jak i nowoczesnych, minimalistycznych rozwiązań.

Dodano: 2017-09-14

Nazwa: P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Strona: http://stylo-dom.pl/

Adres: Zielona 55, 33-300, Nowy Sącz

Tel: 733 23 23 98


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Myślę, że od pewnego czasu tapety przeżywają swój renesans. Są praktyczne i dobrze wyglądają na ścianach - jestem ich zwolennikiem.
By:rongidal
Data:2018-07-12 11:29:14

Ocena: 4

Również W Okolicy