Opis Firmy:

Masz problem z rowerem i nie potrafisz sam tego naprawić? Coś działa nie tak, jak powinno, ale nie potrafisz odkryć przyczyny? W takiej sytuacji lepiej nie szukać usterki samemu, tylko zgłosić się do specjalistów w tej dziedzinie. Jeśli interesuje Cię dobry serwis rowerów w Poznaniu, to polecamy Ci zajrzeć na stronę internetową supersportowy.pl i zapoznać się z ich ofertą. U nich znajdziesz naprawdę szeroką i bardzo dopracowaną ofertę związaną z serwisem rowerowym. Ponadto, to również znany i ceniony sklep z rowerami i akcesoriami do nich, więc możesz u nich od razu kupić wszystkie niezbędne rzeczy, które na pewno przydadzą Ci się podczas wycieczek w pojedynkę lub z rodziną i przyjaciółmi. 
Zajrzyj już teraz do sklepu rowerowego SuperSportowy.pl i zapoznaj się z ich ofertą serwisową. Wybierając ich usługi, masz pewność, że Twój jednoślad zostanie naprawiony szybko i bez naciągania na dodatkowe i niepotrzebne koszty. 

Dodano: 2018-03-16

Nazwa: SuperSportowy.pl

Strona: https://supersportowy.pl/

Adres: Umultowska 32, 61-614, Poznań

Tel: 727 619 461


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Dzięki pomocy tego serwisu udało się sprawnie usunąć usterkę w moim rowerze. Według mnie to jeden z lepszych punktów usługowych tego typu na mapie Poznania. :)
By:usuetre
Data:2018-10-04 09:03:02

Ocena: 4

Również W Okolicy