Opis Firmy:

Szukasz dobrego USG ortopedycznego w Warszawie? Chcesz iść zrobić badanie i od razu dostać się na konsultację do dobrego specjalisty? Polecamy Ci w takim razie udać się do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Rehmedicon. U nich masz gwarancję poprawnie wykonanego badania, które będzie czytelne i pomoże Twojemu lekarzowi prawidłowo określić Twój stan zdrowia i w razie potrzeby podjąć dalsze kroki. 
Jeśli chcesz zrobić naprawdę profesjonalne USG ortopedyczne w Warszawie, to zajrzyj już teraz na rehmedicon.com i zapoznaj się z ich szeroką ofertą na badania USG. Umów się do nich jak najszybciej na wybrany typ badania. Możesz zrobić to za pomocą specjalnego formularza zgłoszeniowego lub przez telefon. Jesteśmy pewni, że jeśli zdecydujesz się na ich usługi, to Twoje badanie zostanie wykonane przez wykwalifikowany personel, z wykorzystaniem dokładnego i nowoczesnego sprzętu. 

Dodano: 2018-01-28

Nazwa: Rehmedicon

Strona: https://rehmedicon.com/

Adres: Lisowska 23, 01-820, Warszawa

Tel: 22 468 10 88


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Moim zdaniem w Rehmedicon możemy wykonać USG ortopedyczne w przyjaznych dla pacjenta warunkach. Ponadto przyjmują tam wysokiej klasy specjaliści, którzy zaordynują nam odpowiednie leczenie.
By:itenenend
Data:2018-08-28 15:36:40

Ocena: 3

Również W Okolicy