Opis Firmy:

Organizujesz wesele w ogrodzie i potrzebujesz dużą halę namiotową, aby pomieścić wszystkich gości? A może właśnie zabierasz się za przygotowywanie dużej imprezy firmowej na łonie natury i nie chcesz, aby przy zmianie pogody Twoi goście zmokli lub przeziębili się na skutek nagłego, silnego wiatru? W takim razie polecamy hale namiotowe na wynajem od firmy Emzet. Ich namioty imprezowe to gwarancja dobrego zabezpieczenia przed zmienną pogodą. Wszystkie hale ich produkcji posiadają solidny stelaż oraz pokrycie z wytrzymałej plandeki PCV. Mają odporne ściany, które w razie potrzeby spowodowanej np. ulewnym deszczem lub silnym wiatrem, można bez problemu rozwinąć, zamykając tym samym gości w bezpiecznym, zadaszonym pomieszczeniu. 
Żeby zapoznać się z dokładną ofertą tej firmy, możesz zajrzeć na ich stronę internetową. Znajdziesz ją pod adresem emzet.pl i dowiesz się z niej więcej na temat poszczególnych produktów oraz dowiesz sporo o samej firmie i jej wieloletniej działalności. 

Dodano: 2017-12-28

Nazwa: EMZET Namioty Sp. z o.o.

Strona: http://www.emzet.pl/

Adres: Gnieźnieńska 155, 62-006, Bogucin

Tel: +48 61 878 09 70


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Od tej firmy udało się nam wynająć hale namiotowe by nasze przyjęcie weselne zaplanowane "pod chmurką" było bardzo wyjątkowe nawet gdy spadnie deszcz.
By:Leon Sawicki
Data:2019-05-13 14:56:17

Ocena: 3

Również W Okolicy