Opis Firmy:

Osoby starsze muszą szczególnie o siebie dbać. W wieku seniorskim należy regularnie ćwiczyć, a w przypadku konkretnych schorzeń być pod opieką lekarzy specjalistów i korzystać z rehabilitacji, którą można znaleźć między innymi w profesjonalnych ośrodkach. 
Jeśli szukasz fajnego ośrodka, w którym oferowane są zabiegi rehabilitacyjne dla seniorów, to koniecznie odwiedź stronę internetową osrodek.wielspin.pl i zapoznaj się z wyjątkową oferta Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego Wielspin. Znajdziesz u nich specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne przygotowane specjalnie z myślą o seniorach. 
Połącz przyjemne z pożytecznym. Wyjedź na wyjątkowy turnus do Wągrowca i odpocznij w malowniczej okolic, jednocześnie dbając o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Oddaj się w ręce wykwalifikowanej kadry medycznej i rehabilitacyjnej i popraw swoje samopoczucie fizyczne i psychiczne podczas jednego wyjazdu. 

Dodano: 2017-12-14

Nazwa: WIELSPIN Sp. z o.o.

Strona: https://osrodek.wielspin.pl/

Adres: Jeziorna 16, 62-100, Wągrowiec

Tel: 67 262 09 00


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Rehabilitacja na najwyższym poziomie. Mam 60 lat i bardzo chory kręgosłup, dlatego regularne zabiegi rehabilitacyjne to dla mnie codzienność. Ośrodek Wielspin polecam z całego serca.
By:Stefan Malinowski
Data:2018-07-12 11:29:14

Ocena: 3

Również W Okolicy